Tracey Renton

Tracey Renton
Principal

Donna Moore

Donna Moore
Associate Principal

(Mon – Thurs)

Kat Meyer

Kathryn Meyer
Associate Principal

Jenna Wilkerson

Jenna Wilkerson
Associate Principal

(Thurs – Fri)

Sarah Kolevski

Sarah Kolevski
Associate Principal

(Mon – Thurs)

Amanda Sykes

Amanda Sykes
Business Manager

Dummy Prod 1

Heather Hoffman
Library Officer

Brooke Haigh

Brooke Haigh
School Officer

Sam Smith

Sam Smith
School Officer

(Mon – Thur)

Dummy Prod 1

Rebecca johnson
School Officer

(Mon – Wed)

Student Services

Michelle Blake Haskell

Michelle Blake-Haskell
School Chaplain

(Thur & Fri)

Dummy Prod 1

Miriam Pynt
Psychologist

(Mon & Tue)

Dummy Prod 1

Tamara Green
Psychologist

(Thur/Fri Alternating)

Kindergarten

A1A

Brittany Richards

Brittney Richards
Early Childhood Teacher

Michelle Harvey

Michelle Harvey
Education Assistant

A1B

Brittney Richards

Brittney Richards
Early Childhood Teacher

Michelle Harvey

Michelle Harvey
Education Assistant

A2

Jayde Grieg

Jayde Greig
Early Childhood Teacher

(Mon – Wed)

Kelly Wright

Kelly Wright
Education Assistant

(Mon, Tue & odd Wed)

Pre-Primary

A3

Lucy Graham

Lucy Graham
Early Childhood Teacher

Wendy Baker

Wendy Baker
Education Assistant

A4

Zoe Choules

Zoe Choules
Early Childhood Teacher

Justin Young

Justin Young
Education Assistant

Narelle Collins

Narelle Collins
Education Assistant

KinderGarten / Pre-Primary

A5

Skye Anne Cooke

Skye-Anne Cooke
Early Childhood Teacher

Rita Row

Rita Row
Education Assistant

Kelly Wright

Kelly Wright
Education Assistant

Year 1

A6

Janice Tilburn

Janice Tilburn
Teacher

A7

Lisa Bland

Lisa Bland
Early Childhood Teacher

B1

Simone Cray

Simone Cray
Teacher

(Mon – Wed)

Katie Barrett

Kate Barrett
Teacher

(Thurs – Fri)

B2

Lauren Palumbo

Lauren Palumbo
Early Childhood Teacher

(Mon & Tue)

Dummy Prod 1

Kat Trew
Early Childhood Teacher

(Wed – Fri)

Year 2

B3

Faith Engelbrecht

Faith Engelbrecht
Teacher

B4

Lauren Taylor

Lauren Taylor
Teacher

B7

Stephen Mcmanus

Stephen McManus
Teacher

Year 3

E3

Jason Tate

Jason Tate
Teacher

E4

Natasha Scarterfield

Natasha Scarterfiled
Teacher

E5

Sonja Bruckboeg

Sonja Bruckboeg
Teacher

E6

Dummy Prod 1

Tammy Lewis
Early Childhood Teacher

Year 4

C3

Maddison Ozane

Maddison Ozanne
Teacher

E1

Dummy Prod 1

Staci Boden
Teacher

E2

Vanessa Furina

Vanessa Furina
Teacher

Year 5

C1

Lisa Daily

Lisa Daily
Teacher

C2

Suhailah Nasi Uddin

Suhailiah Nasi Uddin
Teacher

(Mon – Wed)

Stacey Raath

Stacy Raath
Teacher

(Thurs – Fri)

C4

Melissa Borrett

Melissa Borrett
Teacher

Year 6

D1

Bronny Keelan

Bronwyn Keelan
Teacher

D3

Starr Jamieson

Starr Jamieson
Teacher

(Mon – Thurs)

Dummy Prod 1

Jade Boettcher
Teacher

(Fri)

D4

Devan Boden

Devan Boden
Teacher

Specialist Teachers

Art - (D2)

Annukka Twaites

Annukka Thwaites
Art Teacher

Music

Dummy Prod 1

Geoff Blyth
Music Teacher

(Wed – Fri)

Drama

Dummy Prod 1

Alex Brady
Drama Teacher

(Mon – Wed)

PE/Health

Matth Smith

Matthew Smith
Physical Education Teacher

LOTE

Jenna Wilkerson

Jenna Wilkerson
LOTE Teacher

(Mon – Wed)

Science

Dummy Prod 1

Luke Walker
Science Teacher

DOTT

Amanda Mcrae

Amanda McRae

Intervention

Narelle Collins

Narelle Collins
Education Assistant

Special Needs Assistants

Kristy Beard

Kristy Beard

Deb Clark

Debbie Clark

Kylie Rose Douglas

Kylie-Rose Douglas

Michelle Blake Haskell

Michelle-Blake Haskell

Kym Hewick

Kym Hewick

Jen Howard

Jen Howard

Natalie Mcclure

Natalie McClure

Janelle Mckeeman

Janelle McKeeman

Terri Nichols

Terri Nicholls

Anita Stokes

Anita Stokes

Kym Titmus

Kym Titmus

Treesa Young

Treesa Young

Justin Young

Justin Young

Kristie Ann Healy

kirsty-ann healy

Dummy Prod 1

Vanessa FernAndes

Dummy Prod 1

jodie underwood

Service Staff

Dummy Prod 1

Ben Holtz
Helping Hands

Dummy Prod 1

Stephen Milligan

(Mon-Wed & Fri)

Dummy Prod 1

Mark Dekker
Technical Support Officer

(Tues & Fri)